Belediye Başkanı Savran, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla 2000 Evler Mahallesi, Güzelyurt Mahallesi, 15 Temmuz Mahallesi ve Esentepe Mahallesi’nde bulunan Aile Sağlık Merkezlerini ziyaret etti.
İskilip Kaymakamı Ramazan Polat, ilçedeki bir düğün salonunda düzenlenen iftar programında şehit aileleri ve gazilerle bir araya geldi. Polat, davetlilerle iftar yaptı. Programa İlçe Emniyet Müdürü, İlçe Jandarma Komutanı ve İlçe Müftüsü de katıldı.